«Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»

26.04.2017

Ось і прийшла найпрекрасніша пора року - весна. І саме з нею приходить в наші оселі найголовніше свято усіх християн – Великдень.

19 квітня центральна дитяча бібліотека міста Новограда-Волинського запросила своїх читачів та гостей на великодню зустріч «Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!». Під час свята діти з цікавістю послухали розповідь протоієрея Петра Зінчука про свято Христового Воскресіння та отримали благословіння священнослужителя.

Діти з особливими фізичними можливостями, що відвідують недільну школу при храмі Святих Царських мучеників і страстотерпців, влаштували веселу святкову програму з віршами, піснями, розповіли казкову пригоду про пасхальне яйце та побажали миру, злагоди та гарного майбутнього для нашої держави.

Святкова зустріч завершилася смачним застіллям з паскою, крашанками і словами: «Христос воскрес! Воістину воскрес!»

Прес-служба храму Святих Царських мучеників і страстотерпців

«Весна іде наповнена чудес… Христос Воскрес!»