«Велича́й, душе́ моя́, пресла́вное рождество́ Бо́жия Ма́тере»

25.09.2018

Різдво Пресвятої Богородиці – найвеличніше свято.

Цього величного дня престольне свято відзначає районний храм м. Баранівки Баранівського благочиння. В цей осінній та по радіносму чудовий день під дзвін дзвонів до храму плинули люди щоб віддати шану Божій матінці Приснодіві Марії.

З самого ранку було відслужено водосвятний молебен по закінченню якого розпочалась соборна святкова Божествена літургія.

Святкову Божествену літургію в сонмі священників очолив благочинний і настоятель храму мит. прот. Роман Клим. Йому співслужили прот. Валерій Лановий, прот. Зиновій Николишин, прот. Віктор Масло, ієрей Олександр Полюшкевич.

Серця віруючих зливалися у спільній молитві – «Господи помилуй» , «Вірую», «Отче наш». В цей день кожний мирянин приніс свій дар Пречистій діві Марії – хто свічечку, хто квіти, хто віночок зплів, хто прийняв участь у приготуванні святкової трапези, але найбільшим даром було святе покаяння увінчане Святим Причастям !

Під високим склепіннями храму звучав злагоджений і мелодійний спів парафіяльного хору: «Пресвята Богородице, просвіти нас світлом Сина Твого…» До Владичиці Небесної віруючі підносили свої розум і серце та щирі молитви й прохання. Цього дня велика кількість дорослих та діточок сподобились прийняттям Святих Христових Таїн.

Хресною ходою з молебними пісноспівами пастирі та віруючі обійшли храм. Торжества скінчилися трапезою під сонячним промінням у радісному, дружньому спілкуванні.

Символічно і значимо, що новий церковний рік починається з великого свята Різдва Пресвятої Богородиці. Будемо ж радіти Народженню Матері нашого Господа, будемо звертатися до Неї з молитвами і шукати у Неї заступництва. Згадаймо також у цей день про наших матерів і дітей. Будемо радіти разом із своїми близькими, як колись Йоаким та Анна – Народженню Дочки, і відзначати свято Різдва Пресвятої Діви Марії, прикрашаючись чеснотами християнськими.

Прес-служба Баранівського благочиння.