14.05.2013

В Успенському Зимненському ставропігійному жіночому монастирі Владика Никодим співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви.11 травня 2013 року, у суботу Світлої седмиці, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Свято-Успенський Святогірський Зимненський ставропігійний жіночий монастир, що на Волині.

У головному соборі обителі Владика співслужив за Божественною літургією Предстоятелю Української Православної Церкви Блаженнішому митрополиту Володимиру. Окрім Житомирського архіпастиря, його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископ Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, а також духовенство Володимир-Волинської єпархії.

По завершенню богослужіння була прочитана уставна молитва на роздроблення Артосу, після чого Блаженніший Владика звернувся до духовенства та вірян із настановчим та вітальним словом проповіді.