В свято Різдва Христового митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

07.01.2020

7 січня 2020 року, в день свята Різдва Господа нашого Ісуса Христа, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м.Житомира було звершено урочисту Божественну літурію святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

За святковим богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики собору та гості у священному сані. Нічне богослужіння зібрало у стінах собору чимало православних обласного центру та гостей.

У часі літургії було прочитано Різдвяне послання Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Також за святою Євхаристією було піднесено молитви за мир в нашій Україні.

Насамкінець святої літургії Митрополит Никодим привітав усіх присутніх із світлим святом Христового Народження. Його Високопреосвященство побажав миру, злагоди, любові і достатку в кожну сім'ю та родину, закликав у молитвах, колядках, вінчуваннях прославляти Народженного від Діви, радіти та передавати Різдвяну радість своїм рідним та близьким.