В селі Гальчин по особливому святкували престольне свято.

19.10.2017

14 жовтня Свята Православна Церква святкує день Покрова Пресвятої Богородиці. В селі Гальчин Андрушівського благочиння по особливому святкували престольне свято. Благочинному Андрушівського округу за святковую літургією співслужили священики благочиння.

На проповіді благочинний архім. Макарій (Гаврилів) розповів про чудесне явлення Пресвятої Діви Марії у Влахернській церкві, що під час звершення служби в присутності народу, святий Андрій, Христа ради юродивий, возвів очі свої вверх і побачив Царицю Небесну, Покровительницю всього світу, Пресвяту Діву Богородицю, яка стояла в повітрі і молилася, яка сіяла сонячним світлом і покривала людей Своїм чесним омофором. Благочинний привітав священиків, владу і віруючу паству, з святом, побажав щоб Пресвята Діва Марія завжди покривала всіх нас чесним Своїм омофором, і щоб милість Божа завжди почивала на нас.

Також по закінченню Божественної літургії звершився хресний хід, після чого з святом привітали священиків і прихожан представники місцевої влади разом з благодійниками храму.

Також в цей день архім. Макарій, привітав з престольним святом села, і з днем захисника України віруючу паству села і гостей, в сільському Будинку Культури.
Радуйся Радосте наша, покрий нас від всякого зла, чесним Твоїм омофором!

Прес-служба Андрушівського благочиння.

В селі Гальчин по особливому святкували престольне свято.