В день Святого Духа митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі!

08.06.2020

8 червня 2020 року, на другий день П'ятидесятниці, Церква шанує третю іпостась Трійці - святого Духа.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим цього дн відвідав Тригірську Спасо-Преображенську обитель. Його Високопреосвященство радо зустрів намісник та братія монастиря.

Під час звершення Священної літургії митрополиту співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), намісник обителі архімандрит Галактіон (Корінчук), насельники монастиря та гості у сані священства.

За богослужінням було піднесено сугубі молитви за припинення світової епідемії.

Після завершення служби митрополит Никодим звернувся до присутніх на молитві з напутнім словом проповіді.