В День святого Духа митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Новоград-Волинський!

17.06.2019

17 червня 2019 року, у День святого Духа, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння Божественної літургії у Новоград-Волинському Свято-Троїцькому кафедральному соборі.

Архієрейське богослужіння на другий день святої Трійці у місті вже є традиційним, а отже розділити радість свята зібралось чимало духовенства та мирян. Владиці співслужили священики новоград-Волинського благочиння на чолі із благочинним протоієреєм Стефаном Маркевич.

Під час богослужіння єдиними устами усі молились за мирне Небо над Україною.

Після літургії було звершено навколо собору хресний хід із читанням Євангелії та окропленням святою водою.

Митрополит Никодим привітав присутніх на молитві із П'ятидесятницею, а також із престольним торжеством величного собору.