В день свята Різдва Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив святкову Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Коростишева.

21.09.2023

21 вересня 2023 року, у день свята Різдва Пресвятої Богородиці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці м.Коростишева.

Високопреосвященнішому Владиці співслужили: благочинний Житомирського міського округу протоієрей Віктор Голубовський, духовенство Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Житомира, клірики Коростишівського благочиння.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за мир в Україні.

Також молилися за упокій загиблих захисників України, та усіх православних християн.

Під час богослужіння була звершена священицька хіротонія над ставлеником дияконом Євгенієм Гранчаком.

Після хресного ходу митрополит Никодим привітав присутніх із престольним святом та промовив слово настанови.

Пресслужба Житомирської єпархії.