В день перенесення мощей святителя Миколая чудотворця митрополит Никодим очолив літургію у Свято-Миколаївському храмі с. Червоне!

22.05.2018

22 травня 2018 року, в день пам'яті перенесення мощей святого святителя і чудотворця Миколая, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої літургії у Свято-Миколаївському храмі с. Червоне. В цей день парафія відзначає своє престольне свято.

Його Високопреосвященство гарно і привітно зустріли дітки, а в самому храмі настоятель і духовенство Андрушівського благочиння, що співслужили Владиці за богослужінням.

Під час Євхаристії усі молились за мир в нашій Україні.

Після закінчення служби митрополит Никодим привітав присутніх із Днем шанування святителя Миколая, побажав аби Господь молитвами святого постійно укріпляв усіх у благих справах, допомагав наблизити душі до бога і Царства Небесного.