В день пам'яті перенесення мощей святителя Миколая чудотворця митрополит Никодим звершив Божественну літургію та священицьку хіротонію у кафедральному соборі міста Житомира!

22.05.2020

22 травня 2020 року, в день пам'яті перенесення мощей святителя Миколая Мір Лікійських чудотворця митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

У часі богослужіння Владиці співслужив благочинний Ружинського району протоієрей Богдан Бабич, а також духовенство кафедрального собору.

Під час літургії були піднесенні посильні молитви та прохання за припинення поширення епідемії та швидке виздоровлення недужих.

Також Його Високопреосвященство звершив священицьку хіротонію над ставлеником ієродиконом Тихоном.

Після завершення богослужіння митрополит Никодим привітав усіх присутніх із торжеством на честь святителя і чудотворця Миколая.