УВАГА! ПОТРІБНА ДОПОМОГА!!!

10.02.2020

У клірика Житомирської єпархії, багатодітного священика протоієрея Олексія Бусько з с. Ставище Попільнянського району Житомирської області сталося велике нещастя - згорів дотла будинок.

Вони з матінкою і 12 дітьми (9 своїх і 3 прийомних) виявилися без даху над головою.

Все своє життя батюшка все робив своїми руками, з Божою допомогою. Відремонтував церкву, збудував невеликий будинок при церкві, потім почав будівництво нового храму і нового будинку. Зовсім недавно більш ніж через десятирічну працю над новим будинком він був завершений.

Але сталося велике нещастя. В суботу 08.02.2020 близько 12 години дня хтось помітив дим, що йде з другого поверху. Спроби загасити вогнегасником і відрами води ні до чого не привели, крім як до втрати часу, якого ледь вистачило, щоб вивести всіх діток на вулицю, мало не в домашньому одязі. У підсумку встигли врятувати якісь дрібниці, а всі речі, техніка та інше перетворилося на попіл.

Через годину вже впав дах і горів перший поверх. Пожежні їхали більше години і гасили пожежу до 5 вечора.

Змирившись з Божою волею, батюшка пішов служити вечірню, не чекаючи закінчення робіт бригади пожежників...

Нехай через нас Господь покаже своє милосердя. Допоможіть, браття і сестри, хто скільки може, на облаштування сім'ї та будівництво нового житла.

Банківські реквізити:

Приватбанк 5168 7573 9250 1039