У Житомирі молитовно відзначили День Ангела Правлячого архієрея митрополита Никодима!

13.05.2019

12 травня 2019 року, у другу неділю після Світлого Христового Воскресіння, свята Православна Церква молитовно відзначає пам'ять жінок мироносиць, а також святих праведних Іосифа та Никодима Аримафейських.

Цього недільного дня митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим вшановує День свого Небесного покровителя. Ця подія зібрала у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі надзвичайно багато житомирян та гостей. Усі прибули аби піднести спільні молитви та привітати архіпастиря із Днем Ангела.

Божественну літургію очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владиці співслужив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, митрополит Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, а ще десятки священиків із Житомирської та інших єпархій.

Під час святої Євхаристії Владика Никодим звершив дияконську хіротонію.

Наприкінці літургії Владика Антоній привітав митрополита Никодима із торжеством, побажав у крепості та стійкості віри надалі нести свій архієрейський послух на благо святої Христової Церкви. Також Житомирський архіпастир прийняв вітання від митрополита Володимира, духовенства та присутніх на богослужінні.

Митрополит Никодим щиро подякував усім за молитви, любов та привітання.