У Житомирі митрополит Никодим очолив загальне зібрання трьох благочинь єпархії

02.02.2024

31 січня 2024 року, у Житомирському Свято-Успенському Архієрейському соборі, на Подолі, відбулось загальне зібрання духовенства трьох благочинь: Житомирського міського, Житомирського районного та Коростишівського.

Ці збори пройшли у часі візитації Правлячого архієрея по усім благочинням Житомирської єпархії УПЦ.

Очолив захід Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Під час спілкування Владика розповів про загальноцерковну ситуацію в Україні, становище Церкви в умовах війни, ознайомив священослужителів із останніми статистичними даними, роботою єпархіальних відділів, визначними та трагічними подіями у Житомирській єпархії, а також про надану допомогу для військових, біженців, переселенців та потребуючих під час війни.

Його Високопреосвященство відповів на поставлені питання та подякував священослужителям за увагу.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.