У третій День свята Пасхи Христової Правлячий митрополит очолив літургію у Тригірському монастирі

10.04.2018

10 квітня 2018 року, на третій день Пасхи Христової урочиста пасхальна літургія архієрейським чином відбулась у Тригірському Спасо-Преображенському чоловічому монастирі. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Владиці співслужили: настоятель Свято-Благовіщенського собору м. Коростишів архімандрит Яків (Шумов) та священство обителі. За богослужінням молився намісник монастиря архімандрит Галактіон (Корінчук).

Завершилась пасхальна молитва урочистою хресною ходою, під час якої читалось Євангеліє та окропляли мирян святою водою.

Митрополит Никодим привітав священослужителів, братію обителі та усіх вірних із пасхальними святами, побажав у крепості, здоров'ї та милості Небесній провадити урочисті дні Світлого Христового Воскресіння.