У Спасо-Покровському Вільхівському жіночому монастирі відбулась святкова архієрейська літургія!

04.11.2019

4 листопада 2019, в день свята Казанської ікони Божої Матері, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Вільхівський жіночий Спасо-Покровський монастир. Цього святого дня, на запрошення духівника обителі схіархімандрита Амфілохія (Волощенко) та настоятельки ігумені Серафими (Мелещук) в обитель прибули три архієреї та чимало духовенства.

Літургію очолив Високопреосвященніший Павел, митрополит Вишгородський і Чорнобильський, намісник Києво-Печерської Лаври. Владиці співслужили: митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Ладижинський Сергій та собор духовенства. Після читання Євангелії Владика Павел звернувся до вірян із словом настанови.

Наприкінці богослужіння було звершено чин освячення нових надкупольних хрестів для головного собору монастиря.

Митрополит павел привітав духівника, ігуменю та насельниць обителі із святом казанської ікони божої Матері, побажав сили і наснаги у трудах.

Пресс-служба Житомирської єпархії.