У неділю Вербну, Входу Господнього в Єрусалим митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира!

12.04.2020

12 квітня 2020 року, православні християни відзначають Вербну Неділю, свято Входу Господнього у місто Єрусалим. Цього дня у Спасо-преображенському кафедральному соборі було звершено дві Божественних літургії святителя Іоанна Златоустого.

Пізнє богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський. Владиці співслужили клірики собору. православні житомиряни, які цього дня прийшли до храму стояли надворі витримуючи усі норми державного карантину.

Після закінчення літургії була прочитана молитва та освячено вербу принесену вірянами.