У неділю 17 після П'ятидесятниці митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста.

04.10.2020

4 жовтня 2020 року, у неділю 17 після П'ятидесятниці, після Воздвиження у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась Божественна літургія архієрейським чином. Богослужіння очолив правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час служіння Євхаристії Високопреосвященнішому Владиці співслужили клірики кафедрального собору.

Наприкінці літургії сповідники причастились святих Тіла та Крові Христових. Також до вівтаря було занесено Животворящий Хрест Господній, так як у цей день звершується віддання свята Воздвиження. Насамкінець митрополит Никодим звернувся до присутніх із словом настанови.