У КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» звершено освячення молитовної кімнати!

05.04.2019

Четверте квітня 2019-го року назавжди залишиться в літописі КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат». Цього дня благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звершив освячення молитовної кімнати навчального закладу.

У четвер опівдні вихованці школи-інтернату та їх вчителі привітно зустріли шанованих гостей, із якими встигли подружитися: до них знову приїхали священники і півчі кліросу Свято-Миколаївського собору. Діти супроводили їх до новоствореної молитовної кімнати, яка дихає спокоєм та затишком і розташовує до зосередження думок, звернених до Бога… Протягом десяти років навчальний заклад постійно підтримують у різних потребах помічники-меценати з мережі АЗС компанії «БРСМ-Нафта» (засновник Андрій Біба). Керівництво фірми надало кошти, необхідні для відкриття кімнати, де діти з нелегкою долею та вадами у здоров’ї зможуть долучитися до радості молитовного єднання з Господом. Ідеї для оформлення приміщення запропонував настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька», що на території Бердичівської міської лікарі, протоієрей Роман Бойков. Батюшка продумав дизайн: колірну гамму та особливості оздоблювальних матеріалів, аби меблі й освітлення були в єдиному стилі, гармонуючи одне з одним…

Вже вкотре до вихованців школи-інтернату завітала представник компанії «БРСМ-Нафта», менеджер благодійних проектів Аліна Пенькас, і, як завжди, – не з пустими руками: з нагоди святкової події привезла дітям фрукти та солодощі.

У молитовній кімнаті зібралися директор КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат» Жанна Громніцька, її заступник із виховної роботи Наталія Грабарчук, вчителі та старшокласники. Благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков) звершив Чин освячення молитовної кімнати і молебень перед початком доброї справи у співслужінні настоятеля храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» протоієрея Романа Бойкова та клірика Свято-Миколаївського собору протодиякона Віталія Кльона. «Господи Ісусе Христе, Боже наш, прийми старанне моління наше і благослови благий намір…»

Отець благочинний звернувся до вихованців закладу та їх наставників із теплим повчальним словом: «Все, що робимо від душі, в ім'я Боже, воздасться від Господа. Ми маємо покласти душу на вівтар служіння Богу і ближньому – це є сенсом нашого духовного життя. Всі ми вдячні чудовій людині – рабу Божому Андрію, котрий допомагає втіленню гарних починань. Нехай Господь благословить усіх вас…» Протоієрей Роман Бойков дякує Господу, що закликав його на соціальне служіння – духовне окормлення дітей школи-інтернату. Священник по-батьківськи звернувся до дівчаток і хлопців: «Заповіді Божі – основа морального життя людини. Нам слід керуватися Словом Божим, і Господь буде надсилати Свою допомогу…»

Відкриття молитовної кімнати є значущим та важливим для духовного виховання дітей, ця подія сприятиме в зміцненні в їх серцях віри і любові до Бога та ближніх. «Пустіть дітей приходити до Мене, і не бороніть їм, бо таких є Царство Боже» (Мк. 10, 14).

Прес-служба Бердичівського благочиння.