У День Святителя Миколая Чудотворця засуджених Бердичівської виправної колонії (№ 70) привітали зі святом!

20.12.2018

Дев’ятнадцятого грудня, у День Святителя Миколая Чудотворця, засуджених Бердичівської виправної колонії (№ 70) привітали зі святом. Настоятель Святого Василія Великого домового храму на території установи виконання покарань протоієрей Зіновій Ромах звершив урочистий молебень з Акафістом і передав ув’язненим подарунки від парафіян Свято-Миколаївського собору м. Бердичева.

Багато років поспіль у святкові дні зимового календаря засуджені колонії максимального рівня безпеки отримують теплі привітання з Днем Святого Миколая, Різдвом Христовим і Хрещенням Господнім. Дев’ятнадцятого грудня вони зібралися у Святого Василія Великого домовому храмі. Настоятель церкви протоієрей Зіновій Ромах звершив молебень з Акафістом Святителю Миколаю Чудотворцю. «О всесвятый Николае, угодниче преизрядный Господень, теплый наш заступниче, и везде в скорбех скорый помощниче! Помози ми, грешному и унылому, в настоящем сем житии, умоли Господа Бога даровати ми оставление всех моих грехов, елико согреших от юности моея, во всем житии моем, делом, словом, помышлением и всеми моими чувствы, и во исходе души моея помози ми, окаянному, умоли Господа Бога, всея твари Содетеля, избавити мя воздушных мытарств и вечнаго мучения…» – підносили віруючі свої молитви до великого угодника Божого. Отець Зіновій привітав чоловіків зі святом, побажавши їм мудрості і витримки: «Святий Миколай направляв усі свої устремління до тих, хто потребує допомоги,захищаючи бідних, скривджених і несправедливо засуджених... Ніколи він не залишався байдужим до чужого нещастя, завжди поспішав до тих, хто зазнав страждань. Не тільки за життя, а й після смерті святитель не перестає робити добро тим, хто звертається до нього з молитвами… З усього сонму угодників Божих Святий Миколай користується особливою любов'ю православного люду… Сил вам духовних і тілесних, добрих помислів та любові, смирення і терпіння, заступництва Святителя Миколая і Божої помочі…»

Стараннями священика й парафіян Свято-Миколаївського собору Анжеліки Савчук, Ірини Пастушенко, Світлани Казанцевої, Надії Корнійчук, Світлани Шевчук та Раїси Геденач були турботливо приготовлені подарунки з солодощами, канцелярським приладдям та предметами першої необхідності. Протоієрей Зіновій Ромах передав засудженим «миколайчики» та благословив їх на виправлення і добрі справи. Тримаючи в руках святкові пакуночки, мешканці виправної колонії, зворушені проявом уваги й милосердя, можливо, згадували свої родини і спілкування в колі сім’ї. Очі деяких чоловіків зволожилися... Вони щиро дякували настоятелю і незнайомим для них жінкам за частинку подарованої радості і крапельку добра….

Прес-служба Бердичівського благочиння.