У день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

04.12.2019

4 грудня 2019 року, у двунадесяте свято Введення Пресвятої Богородиці в храм Єрусалимський, архієрейське богослужіння відбулось у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі на Замковій горі.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк та духовенство храму. Богослужіння архієрейським чином у цей святий день відвідали чимало православних міста Житомира.

На завершення літургії сповідники причастились Таїн Христових. Після цього митрополит Никодим звернувся до священослужителів та мирян із проповіддю.

Пресс-служба Житомирської єпархії.