20.05.2013

У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.19 травня 2013 року, у третю неділю після Пасхи, Православна Церква звершує пам'ять святих Жон Мироносиць та праведних Іосифа Аримафейського і Никодима. В цей нарочитий день, своє тезоіменитство - День Небесного покровителя молитвенно відзначив Високопреосвященніший Никодим, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Радість свята стала надзвичайно особливою, адже розділити євхаристичне спілкування та молитвенно підтримати Житомирську паству прибув Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Володимир. Урочисто, вистеленою доріжкою, пахучим короваєм та квітами зустрічали житомиряни свого Предстоятеля.

У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.У головній перлині міста, Спасо-Преображенському кафедральному соборі, Митрополит Володимир очолив святу Божественну літургію. За богослужінням його Блаженству співслужили: митрополит Бориспільський Антоній, керуючий справами УПЦ, митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, митрополит Овруцький і Коростенський Віссаріон, митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр — секретар Предстоятеля УПЦ, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, а також духовенство Житомирської та інших єпархій. На молитві були присутні високопоставлені гості та представники влади, зокрема голова обласної ради Йосип Запаловський, мер м. Житомира Володимир Дебой та інші.

У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.У День Ангела керуючого Житомирською єпархією Предстоятель Української Православної Церкви очолив Божественну літургію у головному храмі м. Житомира.Під час Божественної Євхаристії Первосвятитель звершив священицьку хіротонію, якої удостоївся вихованець шостого курсу Ужгородської Богословської академії Вілінець Сергій.

Після завершення богослужіння Блеженніший Владика привітав присутніх із урочистим недільним днем, а особливі вітання та побажання висловив імениннику, Владиці Никодиму. У знак пам'ятного дня та тезоіменитства Митрополит Володимир вручив Житомирському архіпастирю образ Пресвятої Богородиці "Федорівська".

Від світської влади Владику привітали голова обласної ради Йосип Запаловський та мер м. Житомира Володимир Дебой.

Насамкінець свята, архієпископ Никодим подякував архіпастирям-собратам за спільне молитвовне єднання, а також теплі синівські слова подяки виголосив Предстоятелю, Блаженнішому Митрополиту Володимиру.