У Черняхівському благочинні відбувся різдвяний благодійний вечір колядок!

09.01.2019

9 січня 2019 року, в день пам'яті святого апостола і архідиякона Стефана, Свято - Георгієвська церква приймала колядників. Захід відбувся за благословінням правлячого архієрея-митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, за участю секретаря єпархії, архімандрита Олексія (Овсяннікова).

До прославлення Богомладенця долучилися майже всі церковні колективи Черняхівського округу. Кожна колядка звучала по особливому урочисто, адже всі парафії ретельно готувалися до Великого свята. Найщиріші пісноспіви звучали з вуст малечі, що виховується при воскресних школах району. Їх вітання були наповненні дитячою простотою та любов'ю.

Традиційно вечір колядок був благодійним, тому усі кошти, що зібрали будуть направленні на морально-духовний розвиток діток учасників АТО та дітей, які залишились без батьківського піклування.

На завершення до слова запросили секретаря єпархії архімандрита Олексія, якій передав вітання від митрополита Никодима та побажав усім вірним Української Православної Церкви стійкості в вірі. В свою чергу благочинний округу архімандрит Климент (Пінчук) висловив подяку о. секретарю та закінчив урочисте дійство спільною колядою з усіма присутніми.

Прес-служба Черняхівського благочиння.