У Баранівці освячено храм на честь святого праведного Лазаря.

21.09.2024

21 вересня 2024 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, визначна подія відбулася у містечку Баранівка - освячення Престолу та храму на честь святого праведного Лазаря.

Приміщення під храм було придбано та облаштовано після рейдерського захоплення місцевого храму УПЦ на честь Різдва Пресвятої Богородиці у минулому році представниками ПЦУ.

Святкова подія в новому храмі зібрала надзвичайно велику кількість людей. Чин освячення та урочисту Божественну літургію очолив Правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час освячення навколо храму було звершено хресний хід з мощами.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили: благочинний Баранівського округу і настоятель парафії протоієрей Роман Клим, духовенство Баранівського благочиння та гості у священному сані.

Під час літургії духовенство та вірні єдиними устами молились за мир в Україні та припинення війни.

Завершилось богослужіння настановчим і вітальним словом архієрея. Митрополит Никодим закликав усіх любити храм Божий, частіше приходити на спільну молитву, жити у любові до Бога та один до одного.

Для присутніх на богослужінні було влаштовано трапезу.

Пресслужба Житомирської єпархії УПЦ.