Торжество в с. Колодіївка!

16.08.2018

12 липня, коли Православна Церква шанує день пам'яті Первоверховних апостолів Петра та Павла, Христова Церква кличе всіх до молитви. В цей дійсно святий апостольський день в селі Колодіївка відбулася Божественна літургія, яку очолив в.о. благочинного ієр.Андрій Фатич. З молитвою та піснеспівами святим апостолам літургія промайнула дуже швидко. І не тільки це порадувало прихожан села і ближніх сіл, а ще й те що до села Колодіївка по-благословінню Високопресвященнішого Никодима митрополита Житомирського та Новоград-Волинського прибула чудотворна ікона Божої Матері "Колодіївська" якій складена окрема служба, акафіст який прочитали перед початком святкової літургії, та освячена вода перед її чудотворним образом.

На літургії була піднесена молитва за мир в нашій державі. Після літургії традиційно був звершений хресний хід з чудотворним образом Божої Матінки. Зі словом настанови до прихожан звернувся в.о.благочинного ієр.Андрій Фатич розповівши про життя та страждання апостолів. Настоятель храму прот.Олександр Скачков подякував всім присутнім прихожанам за їхні труди та за молитви до святої Матері Божої. Престольне свято закінчилося святковою трапезою та многоліттям.

Прес-служба Пулинського благочиння.