Тетерівка. Митрополит Никодим очолив Божественну літургію у храмі Казанської ікони Божої Матері!

28.06.2019

27 червня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав парафію на честь Казанської ікони Божої Матері у селищі Тетерівка, поблизу Житомира. Його Високопреосвященство очолив служіння Священної літургії.

Під час богослужіння митрополиту співслужили: благочинний Коростишівського району архімандрит Яків (Шумов), благочинний Житомирського району протоієрей Димитрій Новіцький, настоятель парафії протоієрей Олег Мельник, священики Житомирського міського і районного благочинь.

По завершенні молитви Владика звернувся до присутніх із проповіддю. Архіпастир подякував вірянам за присутність на богослужінні, духовенству за спільне єднання у святій Євхаристії.

Особливі вітання митрополит Никодим адресував настоятелю храма, протоієрею Олегу, який цього дня відзначив 20-ту річницю ієрейської хіротонії. За усердні труди на славу Божу та в честь ювілейної дати отцю настоятелю Владика вручив почесну грамоту і орден.