"Тебе Бога хвалим...". Неділя Торжества Православ'я.

09.03.2014

9 березня 2014 року, свята Православна Церква молитовно завершує першу седмицю Великого посту та називає цей недільний день Торжеством Православ'я.

Численна кількість житомирян цього святкового дня зібралась у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира. Святу Божествену літургію святителя Василія Великого, у співслужінні кліриків храму, очолив архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час богослужіння Владика рукоположив у сан ієрея вихованця Волинської духовної семінарії, диякона Максима Тишковця. Новорукопокладеному священику архіпастир побажав молитвенної наснаги та допомоги Божої у пастирському служінні.

Після отпуста був відслужений уставний урочистий молебень із чином Торжества Православ'я, під час якого були згадані отці Православної Церкви, котрі своїм подвижницьким життям відстоювали та возвеличували християнську віру.

По завершенні молебня, із вітальним словом та архіпастирськими настановами, до вірян звернувся Високопреосвященніший Владика. У своїй проповіді він привітав усіх із святковим днем, розповів про велич та силу Православної віри, а також Церкви, котра була заснована і знаходится під головуванням самого Господа нашого Ісуса Христа.

Неділя Торжества Православ'я.