Свято Преполовіння на любарщині.

10.05.2012

Свято Преполовіння на любарщині

Сьогодні Свята Церква відзначає подію перемоги наших громадян у великій вітчизняній війні, яка переплелась зі святом Преполовіння. Назву свята, Церква запозичила з Євангелія, благовіствуючого про Ісуса Христа, що він в Преполовіння Ветхозавітного свята Кущей, ввійшов в церкву та навчав.

В преполовіння свята Кущей Господь ввійшов в храм Ієрусалимський і повчав. Іудеї слухали вчення від Господа дивувались говорячи: “як він знає Писання, не вчившись?” Від Божественного вчення Господа в Ієрусалимі, преполовіння стало святом і для Церкви Христової.

Свято Преполовіння на любарщині

Згадуючи в неділю про розслабленого освячення води Ангелом в купелі Силоамській, і Божественне вчення Ісуса Христа, сказане Ним в П’ятидесятницю, котре Господь уподобив воді, даруючи грішнику, чекаючему спасіння, то і Церква в день Преполовіння після Літургії звершує освячення води, просячи Господа “ напоїти жаждущі душі водами благочестя.”

Також в сьогоднішній день шанобливо схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих воїнів, які своє життя поклали в ім’я спасіння інших, і молитовно перед Господом згадуємо їхні імена.

Прес-служба Любарського округу.

Свято Преполовіння на любарщиніСвято Преполовіння на любарщині