Свято-Пантелеймонівський лікарняний храм м. Житомира урочисто відзначив своє престольне свято!

09.08.2013

9 серпня 2013 року, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову Божественну літургію у Свято-Пантелеймонівському храмі, що знаходиться на території другої міської лікарні м. Житомира.

У стінах храму, цього дня зібралося доволі багато вірян, усі вони прийшли щоб молитовно вшанувати святого великомученика Пантелеймона, котрий неодноразово проявляє себе в чудесах та зціленнях недужих. Саме до цього святого, як до великого помічника та цілителя, християни звертаються не тільки в тілесних хворобах, але і в душевних.

Його Високопреосвященству, за богослужінням співслужили: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), благочинний Житомирського районного округу прот. Богдан Лядобрук, настоятель лікарняного храму ієр. Володимир Головецький та інші. Після завершення основної частини літургії, бажаючі, яких було чимало в цей день, приступили до святих Христових Таїн.

Завершилося святкування урочистим Хресним ходом, під час якого віряни були окропленні святою водою, а перед входом до храму була прочитана молитва святому великомученику Пантелеймону. Насамкінець Владика Никодим виголосив повчальну проповідь, привітав настоятеля та прихожан із престольним святом і закликав на усіх благословіння Боже.