Свято-Георгіївський храм у Черняхові відзначив своє Престольне свято

08.05.2024

6 травня 2024 року, на другий день свята Пасхи, Свято-Георгіївська парафія м. Черняхів, на чолі з настоятелем архім. Мануїлом (Бицик) і духовенством Черняхівського благочиння: прот. Богданом Козеренко, прот. Іоанном Суколенко, ієр.Анатолієм Боярчуком, житомирянами і гостями черняхівського округу вшанувала пам'ять св.вмч. Георгія Побідоносця.

Віряни за богослужінням підносили свої молитви Воскреслому Господу за мир в Україні, за наших мужніх воїнів.

Настоятель храму архім. Мануїл (Бицик) побажав всім присутнім миру і благословіння від Воскреслого Христа.

Також, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, ієрей Анатолій Боярчук був удостоєний медаллю сщч. Павла Житомирського.

Пресслужба Черняхівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.