СВЯТО ЧУДОТВОРНОЇ ПОДІЛЬСЬКОЇ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ В ЖИТОМИРІ.

05.09.2022

5 вересня 2022 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святкову Божественну літургію, у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії протоієрей Сергій Грицаюк, духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв), благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков), благочинний Черняхівського округу архімандрит Мануїл (Бицик), благочинний Романівського округу протоієрей Ярослав Коверчук, настоятель собору, благочинний Житомира протоієрей Віктор Голубовський, благочинний Чуднівського округу протоієрей Олександр Чикун, клірики єпархії та гості у священному сані.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Наприкінці літургії був звершений хресний хід з іконою Божої Матері Подільською. По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом настанови.

Для усіх присутніх на молитві було організовано смачний обід та солодощі. До спільної трапези на території собору приєднались також священики та митрополит Никодим.