Свято апостола Любові у Ружинському благочинні!

23.05.2018

21 травня 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

В цей день благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Богдан Бабич з нагоди храмового свята звершив, в співслужінні духовенства району, Божественну літургію у Свято-Іоанно-Богословському Храмі села Топори.

Проповідь після запричасного виголосив настоятель Свято-Нікольського храму смт. Ружин протоієрей Володимир Бринзюк.

Після літургії відбувся хресний хід навколо храму, піля якого благочинний привітав отця настоятеля та парафіян з храмовим святом, побажав міцного здоров’я, добра та миру.

Також в цей день своє храмове свято відзначає парафія святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова села Зарудинці. Звершив богослужіння настоятель храму протоієрей Анатолій Колпак. Під час таїнства Євхаристиї підносилась сугуба молитва за мир та спокій в нашій державі.

Прес-служба Ружинського благочиння.