Святкування Казанської ікони Божої Матері.

16.11.2013

Колокольний дзвін скликав весь православний люд на святкування престольного свята в честь Казанської ікони Божої Матері до храму села Нехворощ Андрушівського благочиння.

Казанська ікона Божої Матері — одна з найбільших святинь Православної Церкви, саме вона є однією з найвідоміших і найшанованих ікон Божої Матері. Ось і відбулося святкування цього найвеличнішого свята.

На молитву до Божої Матінки поспішав весь православний народ з всього Андрушівського району. Після водосвятного молебну була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив благочинний Андрушівського району іромонах Макарій (Гаврилів), йому співслужили духовенство благочиння та священики з Овруцької єпархії. Після хресного ходу настоятель ієрей Сергій (Саванчук) подякував священикам та людям за спільну молитву та запросив всіх на святкову трапезу.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Святкування Казанської ікони Божої Матері.