Святкове богослужіння з нагоди престольного свята у Сонячному.

10.10.2013

9 жовтня 2013 року, християнський світ вшановує та пам'ятує угодника Божого, святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова, саме того учня Господнього котрого називають "Апостолом любові", адже серце та душа його були надзвичайно чисті перед Христом.

Цього дня у мальовничому селищі Сонячне, що неподалік від Житомира було урочисто відзначено престольне свято місцевого храму, настоятелем якого являється протоієрей Димитрій Гайдай. Розділити свято і євхаристичне спілкування прибули священики із навколишніх сіл, очолив молитву благочинний району, прот. Богдан Лядобрук.

За богослужінням віряни мали змогу проклонитися і помолитися біля мощей святих угодників і воїнів Христових, що з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви подорожують нашою державою.

Насамкінець літургії до святих Христових Таїн приступило чимало вірян, а особливо маленьких діток. Було звершено урочистий хресний хід із чесними мощами навколо храму, після чого благочинний привітав усіх вірян та собор священства із храмовим святом, побажав заступництва та ходатайства перед Творцем святого апостола Іоанна Богослова.

Настоятель храму, отець Димитрій висловив щирі слова вдячності духовенству та богомольцям за молитовну підтримку та спільне єднання у Божественній Євхаристії.

Святкове богослужіння з нагоди престольного свята у Сонячному.