Святкова соборна Божественна ліургія у день Престольного Дня Свято-Ольгинського храму м. Житомира!

25.07.2018

24 липня 2018 року, у день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги громада Свято-Ольгинського храму міста Житомира урочисто відзначила своє Престольне свято.

Ще із самого ранечку храм наповнили миряни, що зібрались на водосвятний молебень. Згодом до храму прибули гості священослужителі. Розпочалась Божественна літургія.

Богослужіння очолив духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). Отцю духівнику співслужили: благочинний Черняхівського району архімандрит Климент (Пінчук), архієрейський намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк, батько настоятеля парафї протоієрей Володимир Грицаюк, настоятель храму протоієрей Діонісій Грицаюк, священики Житомирської, Рівненської та Івано-Франківської єпархій.

Святу літургію оспівували два хори: архієрейський хор Свято-Успенського архієрейського собору та місцевий.

Після служби духовенство та вірні вийшли на хресний хід, під час якого мирян окропляли святою водою.

Після завершення молитви архімандрит Гавриїл розповів про дивне життя, працю та молитовний шлях до Бога святої рівноапостольної княгині Ольги. Отець духівник привітав настоятеля та усіх присутніх із торжеством та подякував за святі молитви.

Насамкінець свої слова щирих вітань висловив настоятель, отець Діонісій. Священик подякував за присутність духовенству та вірним, хору за можливість смиренно помолитись, батькам за підтримку і любов. Також отець настоятель запросив усіх до трапези поруч біля храму.