Святий преподобний отче наш Онуфріє, моли Бога за нас.

03.07.2014

25.06.2014 року у день памяті преподобного Онуфрія Великого, благочинний Коростишівського округу архімандрит
Іаків (Шумов) очолив служіння Божественної літургії у Свято-Хрествоздвиженському храмі села Садове. Отцю благочинному співслужили настоятель храму протоієрей Георгій Боклан та протоієрей Димитрій Тяпочкін. Молитовно співав хор, а після хресного ходу навколо храму о.Іаків сказав слово навчання до народу, де торкнувся теми православного благочестя і стояння в вірі у час, коли у серцях багатьох охолола любов.

Настоятель храму о.Георгій поділився з присутніми враженнями про паломницьку поїздку на Святу Гору Афон, співставивши подвиг преподобного Онуфрія з подвигом преподобних отців Афонських.

Завершилося свято братньою трапезою,в кінці якої було виголошено многоліття священноначалію нашої Святої Церкви і всім християнам.

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Святий преподобний отче наш Онуфріє, моли Бога за нас.