Святий обов’язок хрещених батьків.

24.04.2013

Святий обов’язок хрещених батьків.Наближається свято - Воскресіння Господа нашого Іісуса Христа. Церква святкує перемогу над смертю. Воскрес Христос - і воскресає наша душа, оживає в ній великодня радість, любов до людей і до всього світу.

Проявом любові до ближнього, напередодні Пасхи, сповнені серця хрещених батьків, які 23 квітня, по благословенню Преосвященнійшого архієпископа Никодима, зібралися в обласному спеціалізованому будинку дитини м. Новоград-Волинський для причастя своїх похресників.

Цього дня причастя 35 маленьких християн здійснив архієрейський намісник Свято-Троїцького кафедрального собору, благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрей Валентин Мороз у співслужінні протоієрея Валентина Пелешка, ієрея Бориса Косянчука та протодиякона Миколая Мізерного.

Святий обов’язок хрещених батьків.Причастя в цьому закладі проходить вже не вперше. З того часу, коли в будинку дитини були охрещені немовлята, пройшло більше року і в кожний піст священство причащає маленьких християн.

У багатьох діток немає батьків, або ж ті позбавленні права виховувати своїх дітей. Саме на возприємниках лежить святий обов'язок навчити своїх духовних чад істинам віри і допомогти їм прийняти Господа в Таїнстві святого Причастя. Хрещені вірять, що з допомогою Церкви їхні діти швидко і глибоко засвоять істини Православної віри та виростуть здоровими.

Святий обов’язок хрещених батьків.В своєму слові до присутніх, по завершенні причастя, протоієрей Валентин Мороз побажав, щоб Господь оселився в серцях кожного, адже без Його допомоги ми не можемо гармонійно існувати. Також священик висловив побажання, що пройдуть роки і було б добре побачити діточок, що сьогодні причастилися, в храмі.

Молімося, дорогі хрещені батьки, за своїх похресників, за їх благополуччя та життя! Вони того потребують!

Ангеле-Хоронителю, оберігай світлі душі! Благослови, Господи, маленьких християн та їхніх хрещених батьків. Дай Боже їм здоров’я душевного та тілесного, терпіння та наснаги на добрі справи!

Людмила ПИСАРЕНКО.

Святий обов’язок хрещених батьків.