«Святителю отче Миколає, моли Бога за нас!»

23.05.2013

22 травня 2013 року, в день перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая із Мір Лікійських в Бар, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні відбулося святкове Богослужіння – о восьмій ранку тут читали Акафіст святителю Миколаю, а по тому звершили Божественну Літургію.

Соборне богослужіння очолив настоятель цього храму, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис.

Благодатний пасхальний період та особлива любов віруючих до святителя і чудотворця Миколая, а також те, що храм у Попільні носить ім’я цього святого, а відтак він є покровителем селища, налаштовували вірян на смиренну щиру молитву.

По закінченню Літургії благочинний привітав усіх присутніх із святом. Зокрема, отець Петро сказав:

- Своїм чистим серцем і подвижницьким життям святитель Миколай удостоєний вічної слави з Христом. Хоч минуло багато століть з часу, коли він жив і проповідував, та святитель Миколай досі допомагає кожному, хто щиро молиться і жадає допомоги від нього. Отож молімось та звертаймось до чудотворця.

Юні вихованці недільної школи віршованими рядками привітали зі святом священиків, присутніх у храмі, та вручили їм квіти.

Голову районної ради Миколу Григоровича Котелянця, який теж був присутній на богослужінні, благочинний привітав із днем ангела, побажав йому доброго здоров’я і Божого благословіння.

Закінчилося святкування в храмі хресним ходом та освяченням води у церковній криниці.

Прес-служба Попільнянського благочиння.

«Святителю отче Миколає, моли Бога за нас!»