Священики зібрались почути побажання і настанови Архієрея.

15.08.2012

Нещодавно з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, відбулися чергові збори священиків Ружинського благочинницького округу. Священики зустрілись у Свято-Параскевському храмі с. Заріччя.

Священики зібрались почути побажання і настанови Архієрея.

Після молитви «Царю Небесний» благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич довів до відома присутніх про питання, порушені на єпархіальній раді, які провів Архієпископ Никодим у Свято-Успенському соборі м. Житомира третього серпня.

Протоієрей Михаїл доповів про побажання, настанови і благословення Владики, що стосуються внутрішнього життя Церкви та єпархії.

Також о. Михаїл повідомив, що Його Високопреосвященство Архієпископ Никодим благословив усім священикам підносити сугубі молитви про здоров’я і спасіння новопостриженого ієромонаха Спиридона (Загорського).

Владика висловив співчуття та підтримку благочинному Андрушівського округу о. Ніколаю Гавриліву з приводу відходу у Вічність його дружини, матушки Фотінії (Світлани) і закликав усіх молитися за її упокій.

Крім того, під час зборів з благословення правлячого Владики були розглянуті питання богослужбової та пастирської практики.

Високопреосвященніший Никодим, Архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський, благословив усіх посилено молитися, поститися та духовно вдосконалюватися у наступаючому Успенському пості.

Прес-служба Ружинського округу.