Священик провів лекцію для студентів інституту.

30.10.2012

Священик провів лекцію для студентів інституту.Священик провів лекцію для студентів інституту.

У понеділок 29 жовтня 2012 року, відбулася зустріч студентів навчально-наукового інституту філології та журналістики Житомирського державного університету ім. Івана Франка із духівником недільної школи, яка діє при Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі ієреєм Миколаєм Синюком.

Священик радо зустрів юних студентів та їх викладача, провів захоплюючу екскурсію по головному храмі міста. Учні мали змогу побачити та приклонитися до головних святинь собору, почути цікаву історію його побудови та сучасності, а також відвідати нижній храм на честь святої преподобномучениці Анастасії Римлянині - покровительниці міста Житомира.

Після завершення екскурсії, у приміщені недільної школи о. Миколай прочитав актуальну для студентів лекцію про богослужбові книжки Православної Церкви. Учні із захопленням слухали священика, задавали питання і активно брали участь у спілкуванні.

Священик провів лекцію для студентів інституту.