Своє престольне свято відзначив храм у містечку Новогуйвинське.

08.10.2023

8 жовтня 2023 року, в день пам’яті святого преподобного Сергія ігумена і чудотворця Радонезького, своє престольне свято відзначив мальовничий храм у містечку Новогуйвинське.

З благословіння правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, святкову Божественну літургію очолив секретар Житомирської єпархії протоієрей Сергій Грицаюк у співслужінні благочинного міста Житомира протоієрея Віктора Голубовського, настоятеля Житомирського Свято-Іаківлівського храму протоієрея Іоанна Шевченко та настоятеля парафії протоієрея Димитрія Терещенко.

Під час богослужіння були піднесенні посильні молитви за мир та спокій в Україні, за наших воїнів та захисників.

Наприкінці богослужіння навколо храму було звершено святковий хресний хід.

Отець секретар привітав настоятеля та громаду храму із престольним торжеством, а також передав благословіння та вітання від митрополита Никодима.

Пресслужба Житомирської єпархії.