Своє престольне свято молитовно відзначив Свято-Ольгинський храм м. Житомира.

24.07.2013

24 липня 2013 року, у день пам'яті святої рівноапостольної княгині Ольги, своє престольне свято молитовно та урочисто відзначила Свято-Ольгинська парафія м. Житомира.

На святкову Божественну літургію, щоб прославити велику угодницю Божу, зібралося чимало прихожан та гостей. З благословіння керуючого Житомирською єпархією, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима для храму та його общини був призначений новий виконуючий обов'язки настоятеля, клірик єпархії ієрей Діонісій Грицаюк.

Урочисту молитву, а саме святу Євхаристію, в цей день розділили між собою: секретар єпархії архім. Олексій (Овсянніков), духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира прот. Сергій Грицаюк та ієрей Діонісій Грицаюк.

Архімандрит Гавриїл, після запричасного стиха виголосив повчальну проповідь та привітав усіх із храмовим святом.

Насамкінець богослужіння був звершений святковий Хресний хід, після чого секретар єпархії користуючись нагодою представив прихожанам та всім присутнім ієрея Діонісія, як нового виконуючого обов'язки настоятеля Свято-Ольгинського храму. Отець Діонісій подякував духовенству і вірянам за спільну молитву, попросив святих молитв та підтримки, пообіцявши ревно виконувати свої обов'язки.

Також усіх присутніх найщирішими вітаннями привітали дітки із воскресної школи.

Своє престольне свято молитовно відзначив Свято-Ольгинський храм м. Житомира.