Сповідь духовенства у Мартинівці.

14.03.2014

14 березня 2014 року, мальовниче село Мартинівка, що у Червоноармійському районі, урочисто приймало та зустрічало правлячого архієрея, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима. У місцевому храмі, настоятелем якого являється ієрей Олександр Скачков, Владика очолив святу Божественну літургію Напередосвячених Дарів.

Так як по благочиннях Житомирської єпархії проводиться сповідь священства, не винятком стало і духовенство Червоноармійського району. Духівник округу звершив таїнство перед богослужінням.

За соборною молитвою Владиці співслужив благочинний Черняхівсько-Червоноармійського благочиння архім. Климент (Пінчук) та священство Червоноармійського округу. Також на літургію зібралося чимало вірян.

По завершенні служби архієпископ Никодим звернувся до присутніх із напутнім постовиим словом, привітав духовенство із прийняттям святих Господніх Таїн, вірян закликав до щирості покаянної молитви у дні спасительної Чотиридесятниці.

Сповідь духовенства у Мартинівці.