Сповідь духовенства Романівського благочиння: архієрейське богослужіння в Успенському храмі смт. Романів

22.03.2023

21 березня 2023 року,, у віторок четвертої седмиці Великого посту, відбулась загальна сповідь духовенства Романівського благочиння. Таїнство покаяння відбулось у Свято-Успенському храмі смт. Романів.

Божественну літургію Напередосвячених Дарів звершив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужив благочинний округу протоієрей Ярослав Коверчук та духовенство Романівського благочиння.

По завершенні літургії Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом. За старанні труди архіпастир відзначив священиків церковними нагородами, грамотою та медалю святителя Євменія, архієпископа Житомирського і Овруцького.