СПІЛЬНА МОЛИТВА У СВЯТО – МИКОЛАЇВСЬКОМ У ХРАМІ СМТ. ПУЛИН!

23.07.2018

22 липня церква вшановує пам»ять Священномученика Панкратія, єпископа Тавроментійського; Священномученика Кирила, єпископа Гортинського; Преподобних мучеників Патермфія, Коприя і мученика Олександра; Святого Феодора, єпископа Едеського; Кипрської і Колочської ікон Божої Матері.

Цього ж дня в Свято – Миколаївському храмі смт. Пулин відбулася Божественна Літургія, яку очолив настоятель храму протоієрей Василій Волосянський, йому співслужив протоієрей Віталій Васильчук – викладач та прес – секретар Полтавської Місіонерської Духовної семінарії.

Під час Святої Літургії була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

В цей день безліч дітей приступили до причастя Святих Христових Таїн.

Після Літургії була відслужена заупокійна Літія за загиблими в автокатастрофах, що сталися 20 липня 2018 року на території України.

По закінченню Літургії настоятель храму протоієрей Василь Волосянський звернувся до вірних зі словом проповіді та настанови, а також подякував протоієрею Віталію Васильчуку за спільну молитву піднесену Богу.

Прес-служба Пулинського благочиння.