Соціальний відділ Житомирської єпархії передав допомогу від митрополита Никодима потребуючим селища Сінгури!

11.04.2020

11 квітня 2020 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима духовенство соціального відділу Житомирської єпархії Української Православної Церкви знову зібрались, аби з благодійною допомогою відвідати нужденних та потребуючих.

Цього разу священики відвідали селище Сінгури Житомирського району, де від імені митрополита Никодима роздали подарункові пакети до свята Пасхи Христової. У кожному пакеті був набір продуктів першої необхідності.

"Не усі люди, а тим більше старшого віку, мають можливість сьогодні вийти із оселі, а ще є й такі, котрі взагалі не мають за що придбати собі потрібне..." - зауважили клірики соціального відділу Житомирської єпархії.

Кожному, кому було вручено продуктовий набір, отці бажали міцного здоров'я, пасхальної радості та довгих років життя у крепості духовній та фізичній.

Нагадаємо, 10 квітня соціальний відділ Житомирської єпархії, від імені митрополита Никодима передав благодійну поміч потребуючим у селі Калинівка.