Соборне Богослужіння у головному храмі міста Житомира.

19.04.2012

Соборне Богослужіння у головному храмі міста Житомира.Соборне Богослужіння у головному храмі міста Житомира.

19 квітня, в четвер Світлої седмиці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисте соборне Богослужіння, яке очолив правлячий Архієрей - Преосвященний Никодим єпископ Житомирський і Новоград-Волинський.

Щоб розділити Пасхальну радість та привітати свого Архіпастиря, на Святу Божественну Євхаристію зібралися усі благочинні Житомирської єпархії, а також клірики кафедрального собору.

По завершенню святкової Літургії був звершений традиційний хресний хід, під час якого, на чотири сторони храму було прочитане Воскресне Євангеліє.

Наприкінці хресного ходу єпископ Никодим подякував духовенству за спільне молитовне єднання, а також привітав усіх із Світлим Христовим Воскресінням, побажавши у духовній радості та молитовному стані душі провести ці святкові дні.

Соборне Богослужіння у головному храмі міста Житомира.