Соборне Богослужіння і збори духовенства Романівського округу.

27.07.2013

В середу, 24 липня 2013 року, в день пам’яті святої рівноапостольної великої княгині Ольги, з благословення правлячого архіпастиря, Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт Романів відбулася урочиста Божественна літургія та збори духовенства. Богослужіння та зібрання очолив благочинний Романівського округу прот. Ярослав Коверчук. Повчальну пропоповідь виголосив настоятель Свято-Михайлівського храму с. Печанівка прот. Василій Копиняк.

Після відправи отець Ярослав ознайомив священиків з питаннями, які піднімав Владика Никодим на зборах благочинних в м. Житомирі, а саме: ведення церковної документації, програма святкування 1025-ліття Хрещення Русі, в рамках якої 25 серпня буде канонізація новопрославленого святого Житомирської єпархії священномученика Павла Гордовського та інше.

На зборах також обговорювались питання внутрішнього життя благочиння, зокрема дисциплінарного характеру, та визначена дата, 5 серпня ц. р., соборного Богослужіння з нагоди дня пам’яті Почаївської ікони Божої Матері в честь якої освячена каплиця на кладовищі районного центру.

Закінчились збори як завжди молитвою.

Прес-служба Романівського благочиння.

Соборне Богослужіння і збори духовенства Романівського округу.