Ще один купол з'явився над Житомиром!

17.10.2013

17 жовтня 2013 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив урочистий чин освячення куполу для храму-каплиці святого Олександра Невського, що будується у місті Житомирі, напроти УМВС України у Житомирській області.

За уставним чином освячення разом із Владикою молилися духівник єпархії архім. Гавриїл (Вардаєв), а також представники влади, серед яких очільник міста Житомира Володимир Дебой, начальник УМВС України в Житомирській області, генерал майор Анатолій Лазарев та інші.

Після завершення святкового дійства купол підняли та встановили на верхівку храму-каплиці. Владика Никодим привітав присутніх із пам'ятною подією, побажав усім милості та допомоги Божої, а також дочекатися завершення будівництва Олександро-Невської храму-каплиці.

Ще один купол з'явився над Житомиром!