Семінар бібліотекарів.

28.10.2013

25 жовтня в с. Піщів Новоград-Волинського Преображенського округу у сільській бібліотеці відбувся районний семінар бібліотекарів. На захід був запрошений настоятель Свято-Різдва Богородичного храму прот. Сергій Матвійчук з вихованцями недільної школи.

Оскільки тема семінару була "Традиції та свята", священик розповів присутнім про традиції святкувань православних свят. Діти також брали участь у розкритті даної теми, розповідаючи вірші та згадуючи пройдені матеріали з Священного Писання. Вкінці зустрічі священик подарував бібіліотекарям історичні буклети про Піщівський храм, примірники газети "Батьківський комітет", а районній та сількій бібліотекам - літопис УПЦ.

В цей же день бібліотекарі відвідали храм Різдва Богородиці с. Піщів, де о.Сергій провів невелику екскурсію по храму та недільній школі.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Семінар бібліотекарів.