Ружинські новини!

15.11.2014

Віра в серці об’єднала мешканців Ружинщини до спільної молитви!

Престольне храмове свято Димитрія Солунського відзначили на Ружинщині 8 листопада. У трьох храмах району сіл Мовчанівка, Чорнорудка та Крилівка були звершені Божественні Літургії на честь великомученика.

Чотирнадцять священиків разом з православними вірянами у спільній молитві звернулися до святого покровителя місцевих храмів та громад. Благочинний округу Михаїл Маркевич очолив богослужіння у Мовчанівці, співслужили йому настоятель храму священик Петро Бринчак, протоієрей Віктор Врублівський (с. Немиринці), священик В’ячеслав Слободенюк (с. Дерганівка) та протоієрей Ігор Руденок (с. Ягнятин).

Спільну службу в Чорнорудці очолив настоятель храму протоієрей Ніколай Пилюта, співслужили йому протоієреї Сергій Затилюк (с. Вчорайше) та Борис Оруський (с. Бистрик), а також священик Богдан Бабич (с. Заріччя).

Богослужіння в Крилівці очолив настоятель місцевого храму протоієрей Іосіф Батько, якому співслужили священики Володимир Бринзюк (смт. Ружин) та Анатолій Колпак (с. Зарудинці), а також ієромонах Максим (Осаволюк).

Кожен бажаючий мав можливість приступити до таїнства сповіді й причастя та звернутися у щирій молитві до великомученика Димитрія. Після Божественних літургій відбулися хресні ходи навколо храмів возвеличуючи та прославляючи у піснеспівах Ісуса Христа та святого Димитрія.

У своїх проповідях священики розповіли про життя святого та про його незламну віру в Бога, яка є прикладом для наслідування всіх нас. Отці наголосили на тому, що особливо нині, у нелегкий для країни час, потрібно жити в любові та милосерді, дотримуватися Православної віри і будувати життя згідно Господніх заповідей.

На Заріччі відсвяткували престольне свято великомучениці Параскеви!

10 листопада Божественну літургію з нагоди престольного свята було звершено в храмі святої мучениці Параскеви в с. Заріччя, що на Ружинщині.

Богослужіння очолив благочинний Ружинського округу протоієрей Михаїл Маркевич, якому співслужили усі священики благочиння та протоієрей Валентин Бабич з Овруцької ієпархії. Після звершення служби віряни разом з духовенством здійснили хресний хід навколо храму.

Прихожанам, які народилися цього дня, священики подарували ікони святої мучениці Параскеви, аби та охороняла їх та дарувала благодать Божу.

Протоієрей Михаїл подякував отцям за спільну службу, а прихожанам за те, що завітали до храму й розділили святковий настрій. Побажав усім в доброму здоров'ї дочекатися наступного року та відзначити свято в більшій кількості.

Прес-служба Ружинського благочиння